SILVERETTA

SILVERETTA

Klient

SYSTEM DEDYKOWANY

Co zrobiliśmy

NASZ CEL

System dedykowany jakim jest konfigurator służący do składania rezerwacji weselnych przez klienta przez internet z uzupełnieniem wszystkich wymaganych informacji od wyboru sali i ułożenia miejsc po winietki i pełne menu weselne. Zautomatyzowany system online połączony z kalendarzem daje pracownikom więcej czasu i łatwiejszą kontrolę nad rezerwacjami.

UX

W przypadku konfiguratorów, z którymi styczność bezpośrednio ma klient bardzo ważnym aspektem jest przebadanie drogi jaką musi przejść i zaprojektowanie interfejsu zgodnie z zasadami UX. Na podstawie analizy projektu stworzyliśmy konfigurator, który z łatwością może być obsługiwany przez użytkowników a zarazem spełnia wszystkie założenia klienta usprawniając proces rejestracyjny po obu stronach – zarówno pracowników restauracji jak i klienta.

WDROŻENIE

System został przygotowany nad podstawie informacji zebranych przez klienta dotyczących procesu rezerwacji sali. Wraz z naszym zespołem plan rejestracji został usprawniony i przedstawiony klientowi. Wykonanie aplikacji służącej do składania kompletnej rezerwacji powiązane było z połączeniem jej z kalendarzem eventów oraz osprzętem w samej restauracji pozwalającej śledzić rezerwacje.

OPINIA

„Po wielu godzinach współpracy udało się stworzyć system, który
spełnił nasze oczekiwania aż nadto, dzięki zaangażowaniu ze strony zespołu 71! Pełne zadowolenie”