ROMEO I JULIA

ROMEO I JULIA

Klient

STRONA WWW

Co zrobiliśmy

NASZ CEL

Stworzyć stronę opartą o brief i ścisłe wytyczne klienta. Projekt to bardzo obszerny one page, bogaty w liczne ikony oraz zdjęcia przeplatające się przez poszczególne sekcje strony. Do całości wprowadzone zostały wtyczki umożliwiające klientowi administracje strony samodzielnie bez licznych szkoleń czy kursów. Intuicyjne poruszanie się po panelu administracyjnym to zdecydowanie duży atut strony dla sal weselnych.

UX

Kiedy na stronie przewija się ogrom informacji warto zadbać o najprostszy ich przekaz. Dlatego zastosowaliśmy liczne ikony oraz zdjęcia aby użytkownik miał świadomość w jakim miejscu się znajduje rzucając okiem na stronę bez zagłębiania się w duże ilości tekstu. Dodatkową pomocą jest ciągle widoczne menu, które przesuwa nas pomiędzy interesującymi sekcjami.

mobile

KOMPATYBILNOŚĆ

Obecnie duża część osób wyszukujących informacji w Internecie korzysta z urządzeń mobilnych jak smartfony czy tablety. Dlatego niezwykle ważne jest aby strona była w pełni kompatybilna i użyteczna na każdym rodzaju urządzenia. Każdy projekt przygotowujemy z myślą o jego responsywności aby użytkownicy odwiedzający stronę mieli pełną swobodę działania co przyniesie korzyści naszemu klientowi.

OPINIA

„Projekt spełnia nasze oczekiwania. Współpraca przebiegła szybko a kontakt
był bez problemowy. Polecam gorąco na przyszłość”