MULTISHARE.CLOUD

MULTISHARE.CLOUD

Klient

BRANDING, STRONA WWW, SYSTEM DEDYKOWANY, MATERIAŁY REKLAMOWE

Co zrobiliśmy

NASZ CEL

Stworzyć nowoczesny, funkcjonalny i prosty w obsłudzę system oraz interfejs dla dużej platformy magazynującej zdjęcia, przedstawiane za pomocą galerii tworzonych przez użytkowników. Całość projektu zawiera landing page usługi, podstronę galerii użytkownika oraz panel administracyjny dla posiadaczy galerii mediów takich jak zdjecia, filmy lub gify.

UI – PREZENTACJA MEDIÓW

Całość interfejsu galerii jak i panelu użytkownika były nastawione na bezpośrednią prezentację zdjęć oraz intuicyjność panelu aby usługa była przyjazna nie tylko dla osób oglądających zdjęcia ale również dla osób chcących podzielić się własnymi mediami.

UX – PROSTOTA UŻYTKOWANIA

Ważnym aspektem projektu był panel administracyjny. Nie boimy się słowa prostota ponieważ właśnie tak można opisać złożoność obsługi przez docelowego użytkownika. Skupiliśmy się głównie na zaprojektowaniu intuicyjnego panelu zarządzania galeriami, w którym prowadzeni jesteśmy krok po kroku do publikacji materiałów bez konieczności szukania elementów co potwierdziły badania na użytkownikach testowych.

KOMPATYBILNOŚĆ

Strona oraz panel w pełni kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami dzięki czemu użytkownicy mogą zarządzać swoimi galeriami oraz tworzyć nowe kolekcje gdzie tylko chcą.

SYSTEM I DEVELOPMENT

Jako wykonawcy całości systemu dodawania i zarządzania kolekcjami pracujemy nad dalszym rozwojem platformy i wprowadzaniem nowych funkcji dla naszego klienta. Rozważamy przedstawione pomysły i przedstawiamy własne rozwiązania dla wprowadzanych funkcjonalności.

OPINIA

Świetna współpraca przy opracowaniu i wdrożeniu projektu. W pełni został wysłuchany nasz pomysł i ulepszony o prostsze rozwiązania. Mamy nadzieje na długoterminową współprace z Agencją 71.