LEKKO DESIGN

LEKKO

Klient

BRANDING, STRONA WWW, SKLEP ONLINE, APLIKACJA MOBILNA + AR, SYSTEM DEDYKOWANY

Co zrobiliśmy

NASZ CEL

Projekt podzielony był na kilka etapów. Pierwszym z nich było stworzenie identyfikacji wizualnej dla firmy o charakterze eksluzywnym. Następnym krokiem było opracowanie strony internetowej opisującej aplikacje mobilną, która jest efektem końcowym całego projektu.

KOMPATYBILNOŚĆ

Niemal połowa użytkowników przegląda strony internetowe za pomocą urządzeń mobilnych, dlatego niezwykle ważne było idealne dopasowanie elementów również do smartfonów i tabletów, zachowując spójność i wygodę użytkowania strony niezależnie od urządzenia.

UI & UX

Strona w szybki sposób przedstawia promowany produkt, opisując jego najważniejsze cechy i wielkie możliwości personalizacji. Prowadzi nas krok po kroku do konfiguratora, w którym możemy stworzyć swój wymarzony produkt. Intuicyjny konfigurator połączony jest z aplikacją mobilną dzięki czemu projekty są udostępniane pomiędzy urządzeniami co znacznie ułatwia późniejsze złożenie zamówienia.

APLIKACJA

Aplikacja mobilna ułatwia projektowanie panelu lub numeru z urządzeń przenośnych oraz daje możliwość podejrzenia swojego projektu „na żywo” dzięki opcji AR, która za pomocą stworzonego przez nas znacznika wyświetla w jego miejscu zaprojektowany produkt. Dzięki temu możemy dokładnie sprawdzić czy dany kolor panelu lub jego wielkość, będzie dobrze prezentować się na naszej bramie lub płocie.

OPINIA

„The new page is the result of a collaboration with incredible team
of professionals at Agencja71 who I hired to help me create the
new web-home.”