gUm-service adam mizia

GUM-SERVICE ADAM MIZIA

Klient

SKLEP ONLINE

Co zrobiliśmy

NASZ CEL

Założenia projektu były proste. Stworzyć nowoczesną i prostą stronę przedstawiającą wszystkie usługi firmy w czytelny i przystępny sposób pokazując zarazem główny atut firmy jakim jest nowoczesny sprzęt oraz szeroka oferta dotycząca wszelkich usług serwisowych ogumienia.

UI & UX

Aby umożliwić jak najszybszy dostęp do kluczowych informacji ofertowych projekt został wykonany w stylistyce One Page, cała zawartość strony mieście się stronie głównej. Ilość treści do każdego punktu nie wymagała rozbicia strony na poszczególne zakładki a klient ma szybki dostęp do interesującej go treści dzięki menu za pomocą, którego przemieszczanie się po stronie jest jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne. Dodatkowo strona w przystępny sposób prezentuje pozostałe informacje ofertowe, z którymi klient może się obyć nawet kiedy jest celem była inna sekcja.

KOMPATYBILNOŚĆ

Obecnie duża część osób wyszukujących informacji w Internecie korzysta z urządzeń mobilnych jak smartfony czy tablety. Dlatego niezwykle ważne jest aby strona była w pełni kompatybilna i użyteczna na każdym rodzaju urządzenia. Każdy projekt przygotowujemy z myślą o jego responsywności aby użytkownicy odwiedzający stronę mieli pełną swobodę działania co przyniesie korzyści naszemu klientowi.

OPINIA

„The new page is the result of a collaboration with incredible team
of professionals at Agencja71 who I hired to help me create the
new web-home.”