GARMAT

GARMAT

Klient

SKLEP ONLINE, BRANDING

Co zrobiliśmy

NASZ CEL

Naszej części zadania przyświecały dwa cele:
Stworzyć logo kojarzące się z projektowaniem oraz produkcją materacy na meble ogrodowe i modułów łączonych oraz sklep online, który miał spełniać przede wszystkim jeden warunek. Mocne przedstawienie produktu wraz ze wszystkimi wariantami kolorystycznymi, minimalizując ilość informacji do danych technicznych.

LOGO

Założeniem projektu logo było przedstawienie całej nazwy firmy oraz sygnetu, który kojarzony byłby z usługami firmy czyli projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą materacy na meble ogrodowe, poduszek oraz łączonych modułów.

UX

Sklep w dużej mierze opiera się o zdjęcia a ilość informacji i odnośników jest zmniejszona do minimum dzięki czemu klient nie błądzi po stronie i nieprzerwanie obcuje z produktami, które oferuje producent. Dzięki temu potencjalny klient odwiedzający stronę bardzo szybko może zapoznać się z najciekawszą ofertą oraz przejść do interesującego go produktu i dokonać zakupu kilkoma kliknięciami i na taki sposób jak mu odpowiada dzięki wprowadzonym formom płatności.

KOMPATYBILNOŚĆ

Obecnie duża część osób wyszukujących informacji w Internecie korzysta z urządzeń mobilnych jak smartfony czy tablety. Dlatego niezwykle ważne jest aby strona była w pełni kompatybilna i użyteczna na każdym rodzaju urządzenia. Każdy projekt przygotowujemy z myślą o jego responsywności aby użytkownicy odwiedzający stronę mieli pełną swobodę działania co przyniesie korzyści naszemu klientowi.

OPINIA

„Jak się spotyka ludzi co z pasją wykonują swoją pracę to nie można dać
innej oceny jak 5 no chyba że 5+ .
Bardzo dziękuje i zdecydowanie POLECAM!!!!”