FILMIK NA PREZENT

FILMIK NA PREZENT

Klient

LANDING PAGE, SKLEP, BRANDING

Co zrobiliśmy

NASZ CEL

Stworzenie brandingu, landing page’a oraz sklepu dla innowacyjnej usługi filmów upominkowych. Klient od początku nastawiony był na prostotę oraz wygodę użytkowania strony i składania zamówień.

UX

W przypadku kiedy składanie zamówień składa się z kilku niestandardowych kroków konieczne jest przeanalizowanie i przebadanie kroków zamówienia oraz prosty i przejrzysty interfejs aby klient intuicyjnie przeszedł przez nie wszystkie. Sklep Filmik na prezent przeszedł te kroki przy projekcie UX dzięki czemu klienci mimo zróżnicowanych grup wiekowych są w stanie przejść wszystkie etapy zamówienia.

KOMPATYBILNOŚĆ

Obecnie duża część osób wyszukujących informacji w Internecie korzysta z urządzeń mobilnych jak smartfony czy tablety. Dlatego niezwykle ważne jest aby strona była w pełni kompatybilna i użyteczna na każdym rodzaju urządzenia. Każdy projekt przygotowujemy z myślą o jego responsywności aby użytkownicy odwiedzający stronę mieli pełną swobodę działania co przyniesie korzyści naszemu klientowi.

BRANDING

Projekt brandingu oparty o bardziej modernistyczny symbol filmy symbolizowany strzałką „play” wraz z motywem prezentu, gdzie wstążka wykonana jest z taśmy filmowej. Całość daje nam bardzo dosłowny przekaz filmu na prezent.