BEAUTY FAKTOR

BEAUTY FAKTOR

Klient

STRONA WWW

Co zrobiliśmy

NASZ CEL

Projekt strony musiał łączyć w sobie cechy nowoczesności i profesjonalizmu a zarazem być pełen kobiecości i zaufania. Kolorystyka opierała się o obowiązujący w firmie naszej klientki kolor różowy wzbogacony odcieniami fioletu zgodnie z wytycznymi organizacji Pantone. Całość została wzbogacona o zdjęcia oraz płynne przejścia i animacje. W ten sposób otrzymaliśmy złoty środek – projekt strony opisującej doświadczenie naszej klientki oraz oferowane przez nią usługi ubrane w pełne kobiecości kolory oraz czytelny układ.

UX

W przypadku stron z niewielką ilością usług ich rozplanowanie pozwala zagospodarować sporo miejsca na elementy wzbogacające stronę estetycznie. W projekcie Beauty Faktor mieliśmy właśnie taką możliwość dzięki czemu użytkownik wchodząc na stronę pozyskuje w krótkim odstępie czasu najważniejsze informacje dotyczące doświadczenia oraz oferowanych usług.

KOMPATYBILNOŚĆ

Obecnie duża część osób wyszukujących informacji w Internecie korzysta z urządzeń mobilnych jak smartfony czy tablety. Dlatego niezwykle ważne jest aby strona była w pełni kompatybilna i użyteczna na każdym rodzaju urządzenia. Każdy projekt przygotowujemy z myślą o jego responsywności aby użytkownicy odwiedzający stronę mieli pełną swobodę działania co przyniesie korzyści naszemu klientowi.

OPINIA

„Jak się spotyka ludzi co z pasją wykonują swoją pracę to nie można dać
innej oceny jak 5 no chyba że 5+ .
Bardzo dziękuje i zdecydowanie POLECAM!!!!”