BART’S SNEAKERS STORE

BART’S SNEAKERS STORE

Klient

SKLEP ONLINE

Co zrobiliśmy

NASZ CEL

Stworzenie sklepu Bart’s Sneakers Store trafiającego w gusta konsumenckie społeczności lifestylowo/sneakerhead’zkiej. Projekt nastawiony na prezentacje wyselekcjonowanych produktów z pełną kontrolą z poziomy panelu administracyjnego przy zachowaniu intuicyjnej i prostej w obsłudze funkcji uaktualniania produktów.

UI & UX

Prosta i stonowana stylistyka strony doskonale eksponuje produkt końcowy jakim są buty oraz inne elementy odzieży czy akcesoria. Oferta skupia się na produkcie głównym, który eksponowany jest w górnym banerze. Klient przechodząc przez stronę ma dostęp do wszystkich produktów, którymi jest zainteresowany przy minimalnej ilości przechodzenia między podstronami. Całość jest wygodna w obsłudze dzięki prostym filtrom i dobrej ekspozycji. Zakup sprowadza się do wybrania istotnych cech produktu i zatwierdzenia transakcji również dla użytkowników nie posiadających konta.

PŁATNOŚCI

W związku z działaniem sklepu nie tylko na rynku polskim do sklepu zostały zaimplementowane rodzaje płatności preferowane przez klienta jak Sofort. Dzięki temu dostęp do sklepu ma znacznie większa ilość klientów a szeroki wybór rozwiązań płatniczych ułatwia dokonanie zakupu większe grupie użytkowników.

KOMPATYBILNOŚĆ

Niemal połowa użytkowników przegląda strony internetowe za pomocą urządzeń mobilnych, dlatego niezwykle ważne było idealne dopasowanie elementów również do smartfonów i tabletów, zachowując spójność i wygodę użytkowania strony niezależnie od urządzenia.

OPINIA

„The new page is the result of a collaboration with incredible team
of professionals at Agencja71 who I hired to help me create the
new web-home.”