ASTAR

ASTAR

Klient

STRONA WWW

Co zrobiliśmy

NASZ CEL

Stworzenie nowoczesnej strony produktowej opisującej urządzenie do leczenia akustyczną falą uderzeniową – Impactis M dla firmy Astar. Projekt podzielony był na wiele etapów w celu wyciągnięcia maksimum korzyści ze strony. Całość prowadzona była od podstaw – stworzenia mapy podróży użytkownika, sprawdzenia punktów styku z klientem, opracowaniu makiety i stworzeniu całościowego projektu graficznego w połączeniu z kodowaniem.

UI & UX

Projekt od samego początku ukierunkowany był na zapewnienie konwersji na wysokim poziomie stąd przeprowadzenie dokładnej analizy UX przy współpracy z zespołem klienta. Na podstawie zgromadzonych informacji opracowaliśmy dwie zróżnicowane makiety strony skupiające uwagę użytkownika na odrębnych aspektach produktu. Kolejnym krokiem było wykonanie projektu graficznego, który po akceptacji przeszedł do fazy programowania.

KOMPATYBILNOŚĆ

Niemal połowa użytkowników przegląda strony internetowe za pomocą urządzeń mobilnych, dlatego niezwykle ważne było idealne dopasowanie elementów również do smartfonów i tabletów, zachowując spójność i wygodę użytkowania strony niezależnie od urządzenia.

OPINIA

„Zdecydowanie polecam Agencję 71 ze względu na ich kompetencje w zakresie tworzenia stron internetowych i rozwiązań interaktywnych. Ich wysoki poziom motywacji oraz doskonała obsługa klienta zapewnia optymalne warunki do realizowania nawet najbardziej wymagających projektów.”


Jan Czerniawski
Brand Manager w Astar