POMODORO

POMODORO

Klient

APLIKACJA MOBILNA

Co zrobiliśmy

NASZ CEL

Stworzyć aplikacje idealnie odzwierciedlającą technikę pracy o nazwie z której wzięła się aplikacja – Pomodoro. System pracy polega na 25 minutowych interwałach z 5 minutowymi przerwami pomiędzy. Projekt nie zawiera skomplikowanych rozwiązań technologicznych mimo to spełnia wszystkie założenia techniki pomodoro pomagając przy tym wyjść z prokrastynacji. Całość aplikacji przybrana została w lekki wygląd sprowadzony do minimum funkcjonalności aby nie odrywać użytkownika od jego pracy. W taki sposób nasz zespół stworzył aplikacje, która podwyższa codzienną wydajność.

UX & UI

W przypadku mniej skomplikowanych aplikacji głównym jej atutem jest czytelność i płynność działania. Dlatego dużą część czasu poświęciliśmy na przeanalizowanie interfejsu oraz testy na różnych urządzeniach aby zyskać stuprocentową pewność, że aplikacja nie będzie pochłaniała zbyt dużo uwagi użytkownika. Z kolei lista zadań, którą może edytować jest bardzo przejrzysta a najczęściej używane funkcję dostępne są niemal zawsze bez potrzeby przechodzenia z okna do okna.

WSPARCIE

Pomodoro to teraz nasz główny sprzymierzeniec w czasie pracy a jego możliwości będą wciąż rozwijane w oparciu o nasze doświadczenia! Co więcej aplikacja dostępna jest do pobrania dla każdego kto chce stawić czoła prokrastynacji. Gorąca zachęcamy do przetestowania 🙂

POMODORO

Dowiedz się więcej na temat aplikacji Pomodoro
i pobierz za darmo tutaj