Z CZYM CI POMOŻEMY

Potrzebujesz strony, logo, aplikacji a może poszukujesz niestandardowego rozwiązania tylko dla Ciebie?
Responsywność
Wielojęzyczność
Wordpress
Szkolenie z obsługi
Analiza UX
Google Analytics
Śledzimy trendy

Projektujemy nowoczesne strony internetowe oparte o wygodne i proste w obsłudze systemy administracyjne. Z nami nigdy nie będziesz w tyle - nasz zespół śledzi zarówno najnowsze trendy w projektowaniu dzięki czemu nasze strony nie tylko wyglądają ładnie i świeżo ale również świetnie działają wdzięki wprowadzaniu nowych technologii w części programistycznej. Przygotujemy dla Ciebie mapę podróży oraz analizę UX, której wdrożenie zwiększy konwersję na stronie. Po stworzeniu strony nie zostawimy Cię na lodzie, damy Ci łyżwy i pokażemy jak się na nich poruszać. Po ukończonym projekcie zapewniamy szkolenie i pakiet instrukcji do edycji treści na stronie.

WooCommerce
Analiza UX
Systemy płatności
Google Analytics
Wielojęzyczność
Live Chat
Heat mapa
Konwersja

Sklepy online w obecnych czasach stanowią solidny fundament wszelkich firm zajmujących się sprzedażą produktów detalicznych. Z nami zyskasz nie tylko prosty w obsłudze zarówno przez użytkownika jak i administratora sklep ale również świetne systemy sprzedażowe i analityczne pozwalające zwiększyć konwersję. Doradzimy również jak rozwinąć sklep oraz przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenia z obsługi.

Materiały reklamowe
Logo
Księga znaku
POS
UI & UX
Mockupy
Modelowanie 3D

Identyfikacja wizualna Twojej firmy może być bardzo rozbudowana. Potrzebujesz podstawowych materiałów reklamowych typu rollupy, wizytówki, koperty, karty ofertowe, katalogi, można by wymieniać wiele. Nie tylko wykonamy je dla Ciebie ale doradzimy jak skompletować zestaw takich materiałów. Zaproponujemy nieszablonowe rozwiązania abyś wyróżniał się nad konkurencje - jesteśmy naprawdę pomysłowi.

Gry
HTML5
CSS3
Angular
Android
iOS
Unity
PHP
Symfony
VR & AR

Lubimy wyzwania. Dlatego wspomagamy firmy niestandardowymi rozwiązaniami dedykowanymi dla firm chcących usprawnić funkcjonowanie lub zarządzanie firmą. Tworzymy aplikacje od prezentacji produktowych po zaawansowane systemy zarządzania sprzedażą znacząco usprawniające sprzedaż oraz śledzenie przebiegu transakcji. Lubimy też rozrywkę dlatego projektujemy gry i aplikacje oparte o wirtualną rzeczywistość z ogromną frajdą. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.