ASTAR

ASTAR

Klient

STRONA WWW

Co zrobiliśmy

NASZ CEL

Stworzenie nowoczesnej strony produktowej opisującej urządzenie do leczenia akustyczną falą uderzeniową – Impactis M dla firmy Astar. Projekt podzielony był na wiele etapów w celu wyciągnięcia maksimum korzyści ze strony. Całość prowadzona była od podstaw – stworzenia mapy podróży użytkownika, sprawdzenia punktów styku z klientem, opracowaniu makiety i stworzeniu całościowego projektu graficznego w połączeniu z kodowaniem.

UI & UX

Projekt od samego początku ukierunkowany był na zapewnienie konwersji na wysokim poziomie stąd przeprowadzenie dokładnej analizy UX przy współpracy z zespołem klienta. Na podstawie zgromadzonych informacji opracowaliśmy dwie zróżnicowane makiety strony skupiające uwagę użytkownika na odrębnych aspektach produktu. Kolejnym krokiem było wykonanie projektu graficznego, który po akceptacji przeszedł do fazy programowania.

KOMPATYBILNOŚĆ

Niemal połowa użytkowników przegląda strony internetowe za pomocą urządzeń mobilnych, dlatego niezwykle ważne było idealne dopasowanie elementów również do smartfonów i tabletów, zachowując spójność i wygodę użytkowania strony niezależnie od urządzenia.

OPINIA

„The new page is the result of a collaboration with incredible team
of professionals at Agencja71 who I hired to help me create the
new web-home.”